kilogram żółtego sera kosztuje 18 25
Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Kawałek żółtego sera waży 0,238 kg.Jeden kg tego sera kosztuje 19,20zł.Ile kosztuje ten kawałek sera?Podaj w… stonoga5545 stonoga5545
Kawałek żółtego sera ważący 23dag pokrojono na 20 plasterkow. Jaka wartość energetyczną ma jeden plasterek. (kcal na 100g ser żółty 313). Question from @Kokoskaa - Szkoła podstawowa - Matematyka
Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Ile kosztuje 1kg sera żółtego, jeżeli za 0,3kg tego sera zapłacono 6, 30zł?
Ile trzeba zabłacisz za 22 dag tego sera. natik498 natik498 16.11.2014 Matematyka Kilogram żółtego sera kosztuje 18,25 złoty. Ile trzeba zabłacisz za 22 dag
1. Kilogram żółtego sera kosztuje 19,80zł. Ile trzeba zapłacić za 0,15kg takiego sera? 2.Kilogram winogron kosztuje 7,85zł. Ile trzeba zapłacić za 45dag tych winogron? 3. Magda kupiła 0,45 kg białego sera po 7,80zł za kilogram, 5bułek po 0,35zł i dwa litry mleka po 1,95zł. Czy 10 złotych wystarczy jej na zapłacenie za zakupy?
nonton film avengers social club sub indonesia. sandra1905 zapytał(a) o 18:21 Kilogram żółtego sera kosztuje 18, 25 zł . ile trzeba zapłacić za 22 dag tego sera? Cenę podaj w przybliżeniu do 1gr . Please ! To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać 1 ocena Najlepsza odp: 100% 0 1 Odpowiedz Najlepsza odpowiedź EKSPERTAnia-23 odpowiedział(a) o 18:23: 22dag = 0,22kg18,25 * 0,22 = 4,015 ~ 4,02złzapłacimy 4zł i 2grosze Uważasz, że znasz lepszą odpowiedź? lub
Podaj przykłady imiesłowów ze wszystkich rodzajów ,czyli uprzednie ,współczesne ,czynne i bierne. I o wytłumaczenie dlaczego tak to się robi. Bo nie z … a bardzo rozumiem te imiesłowy. Pls. Daje naj i z góry dzięki i pozdrawiam. A i nie musi być już na teraz ,czy jutro jak tam komu będzie pasować. Tylko ,żeby przed wrześniem zdążyć. Ok.? Zapiszcie wyrazy: stolkow, niewolników, stepow, oddzialów, sko- kow, lasów, gladiatorow, skarbow, owocow, powstancow, stro- zow, wlosów, napojow, filo … zofow, stolkow, opatrunkow, batalio- now, zandarmow, gruzlikow, portow, sprzymierzencow, czyn- nikow, przywódców, swiadkow, wrogów, klopolów, popiolow, apetytow, aparatow, artystow, tachmanow, autobusow -- Ułóżcie je w porządku alfabetycznym Skomentuj światopogląd wyłaniający się z poznanych pieśni. Jak go oceniasz? Uzasadnij swoje stanowisko. . 12. A) W kilkuosobowych zespołach przygotujcie w dowolnej formie prezentację na temat wartościistotnych w świecie dorosłych i świecie dzieci. b) Przed … yskutujcie, w świecie czyich wartości umieścilibyście:pilota-narratora,siebie. Uzasadnijcie swoje racje. Podajcie odpowiednie przykłady zachowania bohatera. . 10. Skomentuj światopoglad wyłaniający się z poznanych pieśni. Jak go oceniasz? Uzasadnij swoje stanowisko. Jan Kochanowski pieśń IX. Jaki wpływ ma kultura śródziemnomorska na nasze życie?Daje naj :). Wyszukaj w dostępnych źródłach informacje dotyczące Nerona i pożaru Rzymu z 64 roku Quo Vadis. Wyjaśnij, dlaczego koledzy i koleżanki utrzymują w tajemnicy plan udziału spręzyny w wymyślonej wycieczce. ( Jacek Podsiadło ,,W tajemnicy" ). Zapisz w formie opisu przeżyć wewnętrznych spostrzeżenia, myśli i odczucia, których mógł doświadczać uczestnik rejsu ukazany w ostatniej zwrotce. Sfor … - mułuj własnymi słowami puentę utworu. Daje naj na 09. 9. 2021. Z jakich źródła historyczne korzystał sienkiewicz pisząc krzyżaków podaj przykłady.
Kilogram żółtego sera kosztuje 18,25 zł. Ile trzeba zapłacić za 22 dag tego sera ??? Cenę podaj w przybliżeniu do 1 gr. Z góry dziękuję i prosiłabym o obliczenia . :D 1kg= zł. 22 dag=0,22 kg 0,22*18,25 zl=4,015 zl ≈ 4,02 [zl Odp.:wartosc tej masy sera w przyblizeniu wynosi 4,02 zl.
Klid zapytał(a) o 14:09 Ile kosztuje 1 kg żółtego sera? Z danym proszę szybko. Przykład f). Ser żółty o,3 kg cena 6,30 zł Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2019-09-06 14:18:50 1 ocena | na tak 100% 1 0 Odpowiedz Odpowiedzi Juliusz01 odpowiedział(a) o 14:30 21zł za kilo 0 0 odpowiedział(a) o 14:32 Skoro 0,3kg kosztuje 6,30 to 0,1kg to 2, - to jest odpowiedź. Banalne, serio nie umiesz tego policzyć? xd 0 0 Uważasz, że ktoś się myli? lub
PODZIELNOŚĆ LICZB wpisz w okienka odpowiednie liczby 135/3 ..../3 ..../3 .../5 1 to w słupku jedno pod drugim DALEJ ; 75/... 25/.... 5/... 1 DALEJ .../2 .../3 ..../3 ..../5 KONIEC BARDZO DZIENKUJĘ :)
kilogram żółtego sera kosztuje 18 25